Nákupný košík:

Vyhľadávanie

rozšírené

Užívateľ:
Anketa

Aký ste mali deň?

Ukázať výsledky

Prevádzkovateľ

KARPEX BOHEMIA, s.r.o.
Dopravní 500, pouze sídlo společnosti
104 00 Praha 10

IČO: 25764411
DIČ: CZ25764411

Tel.: +420 604219980

Vo fakturácii internetových objednávok bude použitá česká sadzba DPH.

Vaše objednávky vybavujeme každý pracovný deň od 8:00 hod. do 14:00 hod.Novinky e-mailom

Zadajte svoj e-mail a budete informovaný o novinkách

AKTUALITY

13.02.2014

Prehľad webshopov spoločnosti KARPEX Bohemia , sro


www.karpex.cz
www.albumshop.cz
www.fotoramy.cz
www.albumshop.sk
www.fotoalbumy - fotoramy.sk
www.fotoramy - clipy.sk

Vzhľadom k častým otázkam Vám predkladáme ucelený pohľad na distribučné stránky našej spoločnosti s popisom zameranie jednotlivých webov .

Pre Českú republiku je nosným distribučným online predajným kanálom webshop www.albumshop.cz , tento je zameraný na fotoalbumy s aktuálnou ponukou a rovnako tak základnou ponukou fotorámčekov a clip . Alternatívou pre SR sú webshopy www.albumshop.sk a online - obchod www.fotoalbumy - fotoramy.sk . Tieto sú plnohodnotnou alternatívou k českému albumhopu . Svojim usporiadaním sa snaží osloviť koncového zákazníka ako prehľadnosťou , tak aj grafickým a logickým usporiadaním ponuky " fotorámikov , fotoalbumov a euroklipov "

Popri všeobecne zameraných webov , potom ponúkame na špeciálnych weboch fotorámčeky , sklenené a plastové clip rámčeky , ale aj galérie na viac fotografií . Najdôležitejšia je ale ponuka skla rezaného na rozmer ( jedná sa o typické fotografické formáty až do rozmeru 70x100cm ) , tak najmä široké portfólio rámovacích potrieb , ako sú háčiky , sponky , a ďalšie doplnky pre ako amatérske , tak profesionálne rámovanie . Najdôležitejšie je stránka www.fotoramy.cz pre Českú republiku a slovenská varianta www.fotoramy - clipy.sk .


najnovšie 5 | všetky | späť na úvod