Internetový obchod Fotoalbumy-fotoramy.sk má za sebouu viac ako desaťročnú tradíciu. Uspokojili sme cez päť tisíc zákazníkov, čo znamená že naše fotorámiky visia na stenách v tisíckach domácností. Eshop patrí do rodiny KARPEX Bohemia, s.r.o., ktorý prevádzkuje okrem iného albumshop.sk, karpex.cz, albumshop.cz a ďalšie internetové obchody.

Snažíme sa prinášať 100% servis, tak aby sme zákazníkom čo najviac spríjemnili proces nákupu, rovnako ako aj termíny dodania a vybavovanie prípadných reklamácií.

Na sklade máme viac ako 2tisíc položiek, a skoro milión kusov tovaru. Chceme pravidelne prinášať cenové akcie a novinky, tak, aby si u nás každý našiel to svoje.

V roku 2018 sme otvorili nové skladové priestory v Říčanoch pri Prahe, odkiaľ sa distribuujú objednávky pre ČR, SR a do ďalších krajín. Zaviedli sme pokročilý skladový a logistický systém, ktorý nám umoˇžňuje expedíciu viac ako 500 objednávok denne, a zároveň eliminuje chyby v objednávkach a dostupnosti. Tento systém nám umožňuje Vám doručiť na Slovensko objednávky už následujúci pracovný deň po objednaní.