Doprava a platba Slovensko

SLOVENSKO ZÁSIELKOVŇAGLS
Rýchlosť doručenia 2-3 dni 2-3 dni
Spôsob platby Online platba kartou EuroCard, VISA (bez poplatku)

GoPay, Priame kanály bánk, prevodom (bez poplatku)

Platba v hotovosti/Dobierka (+1,50 €)

Platba kartou na výdajnom mieste nie je možná!
Online platba kartou EuroCard, VISA (bez poplatku)

GoPay, Priame kanály bánk, prevodom (bez poplatku)

Platba v hotovosti/Dobierka (+1,50 €)

Platba kartou u dopravcu nie je možná!
Spôsob prevzatia Zoznam prevádzok Doručenie na adresu v SK
Cena 3,50 € 4,99 €


Osobný odber - Zásielkovňa

Adresy jednotlivých prevádzok spolu s otvíracími hodinami nájdete na stránke výdajné miesta na našom eshope, alebo na www.zasielkovna.sk Objednávky je možné zasielať len do 5kg celkovej váhy. V prípade že vaša objednávka bude ťažsia, alebo nebude spĺňať objemové limity Zásielkovne, budú nás naši zamestnanci kontaktovať na zmenu dopravy na GLS balíkovú službu. Doba doručenia na výdajné miesto je 2-3 dni od objednania. O prijatí objednávky na výdajné miesto a možnosti vyzdvihnutia vás bude informovať Zásielkovňa SMS správou. Táto obsahuje unikátny kód na základe kterého vám bude objednávka vydaná.

Balíková služba - GLS

Tovar vám bude doručený za 2-3 dni od objednávky. Jedná sa o dopravu na adresu. Bežným doručovacím časom sú pracovné dni od 8,00 do 18,00. O doručení vás bude informovať kuriér SMS správou, alebo vás upozorní telefonicky. Presný čas dodania v deň doručenia nevieme zaručiť. Riadi sa rozvozovým plánom spoločnosti GLS. Maximálna cena dobierky je 1500EUR.

Pre tento typ dopravy je určený váhový limit 15kg. Tovar sa dá platiť dobierkou, online platobnou kartou a priamym kanálom vašej banky.