Nové clipové rámiky firmy KARPEX sa vyznačujú vysokou kvalitou prevedenia. Sklo s brúsenými hranami bolo starostlivo vybrané pre čo najlepšiu prezentáciu Vašich zarámovaných spomienok.

Sklenené CLIP rámy zasielame iba do rozmeru 30x45cm. V prípade potreby doručenia väčších rozmerov nás kontaktujte na karpex@sendme.cz, alebo telefonicky.

Kliprámy KARPEX majú na každej strane vyfrézovanú drážku pre čo najkvalitnejšie uchytenie skla k MDF doske, ktorá má zabielenú pohľadovú hranu. Sklo, z ktorého sú klip rámy vyrobené, má hrúbku 1,8mm, čo zabezpečuje maximálnu odolnosť pri manipulácii s rámom pri zakladaní fotografií alebo obrázkov, ako aj pri doprave a následnom umiestnení alebo zavesení rámika. Naše Clip-rámy sú osadené špeciálnymi sponkami SUPER CLICK FIX, ktoré v porovnaní s tradičnými Clip sponkami poskytujú neporovnateľne lepšiu pevnosť a súdržnosť všetkých súčastí rámu. Naše Clip rámy majú predseknutú paspartu s decentným rámikom čiernej farby, ktorý dokonale zvýrazní vašu fotografiu pri prezentácii v ráme.


Clip rámik alternatívne dodávame s klasickou sponkou na dierku.

Napíšte svoj názor

Sklenený clip rámik 42x60 A2 KARPEX

Sklenený clip rámik 42x60 A2 KARPEX

Sklenený clip rámik 42x60cm A2

Napíšte svoj názor

Súvisiace položky