Majú ešte dnes fotky zmysel?
26.10.2015
Majú ešte dnes fotky zmysel?

V dnešnej dobe sa väčšina ľudí uchýlila k používaniu všetkých tých elektronických vychytávok. Fotky majú uložené v mobile, v počítači atď. V istom ohľade to síce môže byť praktické, ale rozhodne to nie je ono. Len sa pozrite okolo seba. Uvedomte si, ako vám fotky, ktoré už máte v miestnosti spríjemňujú pobyt v nej. Pri každom jednom pohľade na drevený rámik na stole sa vám vybaví spomienka na to leto, kedy ste si užili prvý rodinnú dovolenku. Alebo keď si všimnete, ako sa na vás váš miláčik usmieva z červeného rámčeka v tvare srdca, ktorý vám kedysi sám daroval. Že sa zrazu cítite, akoby tu bol s vami? Alebo kedykoľvek vezmete do ruky svadobný fotoalbum a presuniete sa späť v čase. Môžete tie krásne chvíle zažiť ešte raz. Každý jeden moment môžete prežívať znova a znova.

Ľudia na túto čarovnú moc často zabúdajú a to je škoda, pretože nielen že máte tie najlepšie spomienky stále okolo seba, ale tiež môžete použiť ten ligotavý kovový rám ako štýlový doplnok do obývačky. Alebo skôr ten sklenený fotorámik s trblietkami? A čo takto vziať rovno ten na viac fotiek? Či máte celú rodinku pekne pohromade, nie? Zrazu máte toľko možností! Ale už sa nemusíte báť, že by vaša obývačka vyzeral prázdno alebo neútulne.

Oslavuje váš kamarát narodeniny? Neviete, čo mu dať, aby ste mu dokázali, ako veľmi ho máte radi a čo najviac ho potešili? Čo tak zaplniť celý fotoalbum vašimi spoločnými fotkami? To snáď bude hovoriť za všetko, nie? Takýto darček poteší každého a pomôže mu uvedomiť si, ako veľmi vám na ňom záleží. Rámček alebo fotoalbum je úžasným darčekom k narodeninám, meninám, na vianoce, ako svadobný dar alebo sa dá použiť kedykoľvek, keď chcete niekomu proste len tak dať najavo, ako veľmi ho máte radi.

Je dôležité uchovať si spoločné spomienky. Rovnako tak ako mať zaznamenané prvé krôčiky vášho dieťatka, prvý školský deň, prvé vystúpenie s speváckym krúžkom ... Len si predstavte, ako budete po dvadsiatich rokoch spoločne listovať fotoalbumom a spomínať na všetky tie krásne časy.

Nezahadzujte preto všetky tie nádherné okamihy a uchovajte si ich už navždy. Je to dôležité.