Fotorámiky na viac fotiek - inšpirácia
26.10.2015
Fotorámiky na viac fotiek - inšpirácia

Už sa vám tiež niekedy stalo, že ste mali v ruke niekoľko úžasných fotografií, ktoré ste konečne po dlhej dobe nechali vytlačiť, ale pred sebou na stole len jeden jediný rámik? Čo s tým? Je to škoda, že? Vystaviť len deti a zvyšok schovať do rodinného albumu? Alebo vystaviť len seba s najlepšou kamarátkou a zvyšok priateľov zatvoriť niekde v šuflíku? To radšej ani nie. Skvelým riešením tohto problému sú fotorámiky na viac fotiek. Môžete tam vyskladať viac než len jednu fotku a zabrániť tak zbytočnému plesniveniu tých zvyšných krásnych fotiek niekde na povale. Rôzne tvary, materiály a farby navyše príjemne oživia interiér. Sú totiž zaujímavým doplnkom, ktorý dokáže zaujať každého.

Takéto fotorámčeky na viac fotiek máme dokonca aj v detskom vydaní, takže ani tí najmenší nemusia byť smutní a môžu si vo svojej izbičke vystaviť v jednom rámčeku všetkých svojich kamarátov, súrodencov alebo členov rodiny. Rovnako tak mamičky si môžu do obývačky pyšne vystaviť všetky svoje ratolesti. A zamilované páry? Skvelé správy aj pre nich, pretože majú možnosť si svojho miláčika vyfotiť z každej strany a treba vyplniť všetkých 21 voľných miest práve jeho podobizňou!

Za nás dávame týmto originálnym rámčekom rozhodne palec hore a veríme, že zapôsobia aj na vás.

Komentáre (10)

 • Avatar
  Alexander E. Booth
  30.06.2020 /

  UX's recommendations throughout the engagement branding agency. They were accessible and stayed within budget and timelines.

 • Avatar
  Emma Harper
  29.07.2020 /

  I think this is a charming issue, I expect you would surely Drug addiction help VA post on it again sometime near the future. Thanks guys!

 • Avatar
  Chanel
  11.01.2021 /

  They delivered what they promised and did an excellent job communicating with the premium niche edit provider and the customer

 • Avatar
  Harry Harper
  27.01.2021 /

  Every day I visit a number of blog sites to see content, however this offers quality based content. toblay

 • Avatar
  Jerry P. Hodges
  10.02.2021 /

  Your blogs stuff is purely enough for me personally. click here

Zanechte komentář

Komentovat jako návštěvník